FORGOT YOUR DETAILS?

FSS Güvenlik Teknolojileri

SmartLetUSee

SmartLetUSee/LCD-Lite

Kullanıcı için LCD ekranlı ve klavyeli uzaktan izleme paneli.

SmartLetUSee/LCD – LCD Ekranlı Tekrarlama Paneli

Bu LCD tekrarlayıcı panel LED, bir tuş takımı ve ekran ile donatılmıştır. Tüm çoğaltır ana kontrol paneli fonksiyonları ve uzak yerlerde kurulum için idealdir nerede sistemi bilgi ve manuel kontrol gereklidir.SmartLoop kontrol paneli RS485 BUS anakart, 14 Tekrarlayıcı paneller olarak monte edilebilir kapasiteli yeteneğine sahiptir 1000 metre kadar ana ünite olarak.

SmartLetUSee/LCD-RK – LCD Ekranlı Tekrarlama Paneli -19” Rack Montajı

Bu LCD tekrarlama paneli LED, tuş takımı ve ekranla donatılmıştır. SmartLoop panelinin tüm fonksiyonlarını uzaktan izleme ve kontrolüne olanak sağlar. 19” rack tipi kabin montajına uygundur. SmartLoop kontrol paneli üzerindeki RS485 BUS çıkışı, ana panelden yaklaşık 1000m mesafeye kadar maksimum 14 tekrarlama paneli bağlantısına imkân verir

SmartLetUSee/LED – LED Ekranlı Tekrarlama Paneli

Görsel LED tekralama paneli, programlanabilen 48 LED içeren bu izleme paneli (alarm, ön alarm, hata, vb) gibi olayların izlenmesini sağlar. Her LED’in ilgili olduğu durumun kolayca tanımlanması için etiketleme yapılması amaçlı etiket ekranı bulunmaktadır. Bu panel SmartLetUSee/LCD tekrarlama paneline flat kablo ile bağlanabilir ve sistemin LED ile görsel olarak izlenmesini sağlar.

SmartMimic – Sinoptik Panel Boardu

Bu board grafik mimik panel oluşturmanızı sağlar. Tüm ihtiyacınız olan: Korunan tesisin/binanın mimari planını hazırlayın izleme yapılan bölgeleri mimari plan üzerinde delerek LED yerleşimini yapın sonra LED’lerin kablolama işini yapın. Boardu, SmartLoop kontrol panelindeki RS485 BUS çıkışına bağlayın ve gerekli programlamayı yaparak izlemenin mimari plan üzerinden grafik olarak izlenmesini sağlayacaktır.

TOP