FORGOT YOUR DETAILS?

FSS Güvenlik Teknolojileri

İris serisi - İris Konvensiyonel Dedektörler

Konvansiyonel detektörler

İris serisi detektörleri, konvansiyonel detektörlerin kullanımı en kolay olanıdır. Bugüne kadar sadece çok gelişmiş adreslenebilir analog sistemlerin sağladığı, bir dizi teknik çözümleri sunabilir. Yeni nesil mikroişlemci temelli gelişmiş teknolojinin ürünü olması nedeniyle bu detektörler, eşit olmayan güvenirliği sağlama ve yanlış alarma engel olan bir dizi gelişmiş algoritma uygular. İris serisi detektörlerdeki evrim yaratan Versa++ teknolojisi birbirinden ayrı detektörleri kendi özel koşullarına uyması için yapılandırmanızı ve EITK 1000 kiti ile beraber kullanılması halinde doğrudan detektör hattına bağlandığında her detektörü tam tanımlayabilmenizi sağlar.

Böylece işletim kapasitesini test edebilir, gerçek zaman değerlerini belirleyebilir, optik duman haznesindeki kirlenme seviyesini görüntüleyebilir, hassasiyet ve işletim modunu değiştirebilirsiniz. Her detektörün, son algılanan alarmdan önceki zamanda bulunan duman ve ısı seviyesini görüntülemenizi sağlayan kalıcı hafızası vardır. İris detektörler LPCB EN-54 standart ve sertifikasına sahiptir.

Temel Özellikler

Örgü filtreli optik hazne
Duman ve ısı grafiği

 ♦  Yeni estetik dizayn, elektronik devre üzeri balmumu ile korunmuş, çapı 500μm olan örgü filtreli optik hazneli.
♦ İki renkli tek LED: Alarm modu için Kırmızı, (tercihen) çalışma modu Yeşil ve (optik duman haznesinde hata veya yüksek derecede kirlilik olması halinde) Hızlı Yeşil flaş modu
♦ Haznedeki tozdan oluşabilecek sürüklenmeyi algılayıp dengeleme (drift kompanzasyon)özelliği
♦ Çalışma modu hassasiyet seçimi; Duman için 4 seviye algılama hassasiyeti. Isı için 4 seviye algılama °C hassasiyeti. (EDRV1000 sürücüsü ile)
♦ Tam tanı: optik haznedeki kirlilik seviyesinin görülmesi ve gerçek zaman değerlerinin tespit edilmesi (EDRV1000 ile)
♦ Son algılanan alarmdan önceki 5 dakikalık zamanda ısı ve duman seviyesi hafızası
♦ Çok çeşitli seçenekler (EDRV1000 ile seçilen)
♦ Herhangi bir detektörün sökülmesi halinde hat devamlılığının sağlanması

TOP