FORGOT YOUR DETAILS?

FSS Yangın Güvenlik Teknolojileri

F.S.S. Güvenlik Teknolojileri Ltd. Şti olarak 1998 yılından beri Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri konusunda Avrupa menşeili ve sertifkasyonlu ürünlerle elektronik güvenlik sektöründe hizmet vermekteyiz.

Temsil etmiş olduğu firmaların ' Yangın Alarm ve Güvenlik Sistemleri ' konusunda Türkiye tek yetkili distribütörü olarak faaliyet göstermekte, piyasaya sürülen ve sürekli gelişmekte olan ürünleri Dünya pazarıyla birlikte aynı anda ülkemizde uygulamaya sunmaktayız.

Bugüne dek, yurtdışında İran. Irak, Sibirya, Türkmenistan, Kazakistan gibi ülkelerde pek çok projeyi başarıyla tamamlamış olan firmamız, halen Türki Cumhuriyetler'de de Üstlendiği bazı projeleri yürütmektedir.

Tamamı eğitimli ve tecrübeli teknik personelimizle projelerinizde danışmanlık, anahtar teslimi sistem kurulumu, sipervizörlük hizmetlerinin yanı sıra periyodik bakım, satış sonrasında da 2 yıl ücretsiz parça değişimi ve 10 yıl süreyle yedek parça temini garantisi vermektedir.

Konvansiyonel ve Adreslenebilir Akıllı Yangın Alarm Sistemleri'ne ait tüm ürünler için test raporları mevcut olup Uluslar arası kabul görmüş sertifikasyon kuruluşları tarafından verilmiş ürün sertifikaları (LPCB, Vds gibi) bulunmaktadır.

Aşağıda sıraladığımız faaliyet alanlarına ilişkin ürünlerimiz Profesyonel markalardan oluşmaktadır.
INIM Electronics ,  INIM Yangın


FAALİYET ALANLARIMIZ :

OTOMATİK KONVANSİYONEL VE INTELLIGENT ADRESLENEBİLİR YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

FM-200 VE KARBON DİOKSİT GAZLI OTOMATİK ALGILAMA VE SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

ACİL ÇIKIŞ YÖNLENDİRME VE ACİL AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Görüş ve taleplerinizi bizlerle paylaşmanızı bekler, projenizde tarafınıza her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildiririz. Birlikte çalışabilmek dileğiyle...

Saygılarımızla,
FSS Güvenlik Teknolojileri LTD.ŞTİ

Bizimle çalışmak istermisiniz?

TOP